Rapír, Španělsko, 17. stol.
čepel značena v rýze TOLEDO – AIALA, stopy koroze, zvoncový koš (drobné poškození), jednoduchý oblouk koše, dlouhá rovná příčka, rukojeť obtočena železným drátkem, délka 115 cm (Do)
27.05.2017 - 15:00
- Vyvolávací cena:
CZK 50.000,-
Rapír, Španělsko, 17. stol.
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 27.05.2017 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 20.05. - 27.05.2017 |